WEDSTRIJD
07.10.21 | 2e ronde | Guy Den Ouden | Niki Kaliyanda Poonacha | 6-0, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Guy Den Ouden | Niki Kaliyanda Poonacha | |
1e Service % | 24/39 (62%) | 38/54 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 16/38 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/54 (61%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Guy Den Ouden | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guy Den Ouden vs. Niki Kaliyanda Poonacha - onderlinge wedstrijden
07.10.21 | 2e ronde | Guy Den Ouden | Niki Kaliyanda Poonacha | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Guy Den Ouden form & Niki Kaliyanda Poonacha form
Guy Den Ouden - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Niki Kaliyanda Poonacha - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 3-6, 0-2, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Dane Sweeny | 6-4, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Grass | ||||
04.02.24 | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Nick Chappell | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mustafa Dustov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 1-5, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail |