WEDSTRIJD
17.05.19 | Kwartfinale | Guy Orly Iradukunda | Aryan Goveas | 7-63, 1-6, 7-5 | M15 Kampala | Clay |
STATISTIEKEN
Guy Orly Iradukunda | Aryan Goveas | |
1e Service % | 53/96 (55%) | 72/119 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/53 (75%) | 53/72 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/43 (44%) | 19/47 (40%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/119 (39%) | 37/96 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/215 (49%) | 109/215 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guy Orly Iradukunda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Guy Orly Iradukunda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Guy Orly Iradukunda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-6 |
3 | ||
Guy Orly Iradukunda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Guy Orly Iradukunda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Aryan Goveas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Guy Orly Iradukunda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Aryan Goveas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guy Orly Iradukunda vs. Aryan Goveas - onderlinge wedstrijden
17.05.19 | Kwartfinale | Guy Orly Iradukunda | Aryan Goveas | 7-63, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Kampala | Clay |
Guy Orly Iradukunda form & Aryan Goveas form
Guy Orly Iradukunda - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Aryan Goveas - laatste wedstrijden
M15 Gurugram - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Ajay Malik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
31.03.21 1e ronde | vs. Simon Carr | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pune - Hard | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Indore - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lucknow - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kolkata - Clay | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Simone Roncalli | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Vaughn Hunter | 6-3, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Calin Manda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
13.11.19 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Chukang Wang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 2-6, - Aryan Goveas - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-71, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
13.10.19 Kwartfinale | vs. David Pichler | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Kevin Cheruiyot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Courtney John Lock | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |