WEDSTRIJD
30.03.21 | Kwalif. | Guy Orly Iradukunda | Vladislav Melnic | 7-5, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
23.06.99, 24 Jaar
13382 $
23.06.99, 24 Jaar
13382 $
Guy Orly Iradukunda vs. Vladislav Melnic - onderlinge wedstrijden
30.03.21 | Kwalif. | Guy Orly Iradukunda | Vladislav Melnic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Guy Orly Iradukunda form & Vladislav Melnic form
Guy Orly Iradukunda - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Vladislav Melnic - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Anderson | - Vladislav Melnic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Winston - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Alam | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Ender | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Kyle Seelig | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Marko Stakusic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Tomas Salgado | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 Kwalif. | vs. Jonathan Sorbo | 6-75, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kody Pearson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Vukovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-75, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail |