WEDSTRIJD
27.10.21 | 1e ronde | Hady Habib | Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Hady Habib | Sergo Sikharulidze | |
1e Service % | 19/34 (56%) | 23/48 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 10/23 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 7/25 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/48 (65%) | 9/34 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hady Habib | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hady Habib | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hady Habib | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hady Habib | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hady Habib | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hady Habib | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hady Habib | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Sergo Sikharulidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Georgia
19.11.90, 33 Jaar
19.11.90, 33 Jaar
Hady Habib vs. Sergo Sikharulidze - onderlinge wedstrijden
27.10.21 | 1e ronde | Hady Habib | Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Hady Habib form & Sergo Sikharulidze form
Hady Habib - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
10.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Finale | vs. Jaime Faria | 7-66, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Keegan Smith | 6-4, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 7-67, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Clement Tabur | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sergo Sikharulidze - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Finn Bass | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 1-0, Tom Varzandeh - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Fabio Nestola | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-67, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Barbarino | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamas Belafalvi-Balint | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Tsihon Fedorov | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Gerbaud | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Magd Eldin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Nagai | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Amirali Ghavam | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Artur Martsinkevich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Mohazebnia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mu Fu Tsai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.01.24 Kwalif. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Shahrokhi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Zarrabian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Matteo Meneghetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim El Feky | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail |