WEDSTRIJD
13.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Hans Peter Kaufmann | Denis Parshutin | 6-1, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
15.10.02, 21 Jaar
15.10.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
30.01.00, 24 Jaar
30.01.00, 24 Jaar
Hans Peter Kaufmann vs. Denis Parshutin - onderlinge wedstrijden
13.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Hans Peter Kaufmann | Denis Parshutin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Hans Peter Kaufmann form & Denis Parshutin form
Hans Peter Kaufmann - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kupcic | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fran Rakonic | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-68, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Mastalka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Yvo Panak | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 Kwalif. | vs. Tomislav Podvinski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tino Kovacic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Ramadan | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Henning | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Raicevic | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rovinj - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porec - Clay | ||||
08.03.22 Kwalif. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Podvinski | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Denis Parshutin - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |