WEDSTRIJD
05.11.20 | 2e ronde | Hanwen Li | Markus Eriksson | 6-3, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanwen Li | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hanwen Li | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanwen Li | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Hanwen Li | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Hanwen Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanwen Li | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanwen Li | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hanwen Li | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hanwen Li | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hanwen Li vs. Markus Eriksson - onderlinge wedstrijden
03.02.21 | 1e ronde | Markus Eriksson | Hanwen Li | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
05.11.20 | 2e ronde | Hanwen Li | Markus Eriksson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Hanwen Li form & Markus Eriksson form
Hanwen Li - laatste wedstrijden
M15 Hua - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaofei Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Purcell | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Nam Hoang Ly | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Aoran Wang | 7-5, 2-0, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wenfu Li | 3-4, - Hanwen Li - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 2-5, - Hanwen Li - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Xing Dao Chen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Tao Mu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Yang Dai | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-77, 6-3, 1-0, Tianhui Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yi Zhou | 2-5, - Hanwen Li - scratch | wedstrijd detail |
Markus Eriksson - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.08.21 Halve finale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |