WEDSTRIJD
07.01.20 | Kwalif. | Hanyi Liu | Mick Lescure | 7-63, 2-6, 10-8 | M15 Hong | Hard |
STATISTIEKEN
Hanyi Liu | Mick Lescure | |
1e Service % | 55/81 (68%) | 45/82 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/55 (67%) | 35/45 (78%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/26 (23%) | 14/37 (38%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/82 (40%) | 38/81 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/163 (47%) | 87/163 (53%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mick Lescure | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanyi Liu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mick Lescure | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanyi Liu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Mick Lescure | |
0-0 | ||
Hanyi Liu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Mick Lescure | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-4 | Mick Lescure | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 40-30[BP] | ||
Hanyi Liu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Hanyi Liu | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Hanyi Liu | 6-6 | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Mick Lescure | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Mick Lescure | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hanyi Liu | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Mick Lescure | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Hanyi Liu | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Hanyi Liu | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Mick Lescure | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Hanyi Liu | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hanyi Liu vs. Mick Lescure - onderlinge wedstrijden
07.01.20 | Kwalif. | Hanyi Liu | Mick Lescure | 7-63, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Hong | Hard |
Hanyi Liu form & Mick Lescure form
Hanyi Liu - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Mick Lescure - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naman Sharma | 6-6, - Mick Lescure - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Tibo Colson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 Kwalif. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Eon | 3-6, 7-5, 14-16 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. George Loffhagen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Broquin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Maxence Beauge | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Batiste Klein | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
07.01.20 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 6-73, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chattarin Wareesri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Daniel Masur | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Sebastien Boltz | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
09.08.19 Kwartfinale | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Uriage - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
28.06.19 2e ronde | vs. John Echeverria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
21.06.19 Kwartfinale | vs. Carlos Alcaraz | 6-3, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.19 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Grasse - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |