WEDSTRIJD
10.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Hanyi Liu | Piotr Galus | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
09.12.00, 23 Jaar
09.12.00, 23 Jaar
Hanyi Liu vs. Piotr Galus - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Hanyi Liu | Piotr Galus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
10.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Hanyi Liu | Piotr Galus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Hanyi Liu form & Piotr Galus form
Hanyi Liu - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Karan Singh | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Savva Polukhin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Woobin Shin | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kalina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail |
Piotr Galus - laatste wedstrijden
M15 Santo - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Emmett Ward | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Pieczonka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Elijah Strode | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brendan Baar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Perry Gregg | 5-7, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Rudy Quan | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Alvarez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
01.12.22 1e ronde | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 Kwalif. | vs. Miles Jones | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Zielinski | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Nawoj | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Zuniga Cantillana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chukwudumebi Smarty | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Borkowski | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail |