WEDSTRIJD
10.02.22 | Kwartfinale | Harry Wendelken | Felix Gill | 6-3, 6-2 | M25 Shrewsbury | I. hard |
STATISTIEKEN
Harry Wendelken | Felix Gill | |
1e Service % | 28/43 (65%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/28 (93%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 11/19 (58%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/51 (43%) | 7/43 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Harry Wendelken | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harry Wendelken | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Harry Wendelken | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Harry Wendelken | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Harry Wendelken | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harry Wendelken | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Felix Gill | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Harry Wendelken | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Harry Wendelken | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Felix Gill | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Harry Wendelken | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harry Wendelken vs. Felix Gill - onderlinge wedstrijden
10.02.22 | Kwartfinale | Harry Wendelken | Felix Gill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Shrewsbury | I. hard |
26.08.21 | 2e ronde | Felix Gill | Harry Wendelken | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Poznan | Clay |
Harry Wendelken form & Felix Gill form
Harry Wendelken - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andres Santamarta Roig | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Davis | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-1, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. George Houghton | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Felix Gill - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 1-0, Steven Diez - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arnav Vijay Paparkar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Marco Cecchinato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Orlando Luz | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 7-64, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 5-6, - Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 7-62, 1-4, - Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |