WEDSTRIJD
24.03.21 | 1e ronde | Hazem Naow | Leonardo Civita-Telles | 4-6, 6-3, 7-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Hazem Naow | Leonardo Civita-Telles | |
1e Service % | 57/90 (63%) | 66/99 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/57 (63%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/33 (33%) | 9/33 (27%) |
Benutte Breakpoints | 9/13 (69%) | 7/10 (70%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/99 (51%) | 43/90 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/189 (51%) | 92/189 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 5 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hazem Naow | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hazem Naow | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hazem Naow | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Hazem Naow | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hazem Naow | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Hazem Naow | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hazem Naow | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hazem Naow | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hazem Naow | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hazem Naow | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hazem Naow | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hazem Naow | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hazem Naow | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hazem Naow | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hazem Naow | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Leonardo Civita-Telles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hazem Naow | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
14.11.95, 28 Jaar
14.11.95, 28 Jaar
Hazem Naow vs. Leonardo Civita-Telles - onderlinge wedstrijden
24.03.21 | 1e ronde | Hazem Naow | Leonardo Civita-Telles | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Hazem Naow form & Leonardo Civita-Telles form
Hazem Naow - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Mae Malige | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Dario Huber | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 5-7, 1-2, - Hazem Naow - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-62, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Quentin Halys | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Adrien Gobat | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Oscar Otte | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Franco Agamenone | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 6-4, 4-3, Millen Hurrion - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Oleg Prihodko | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Alessandro Cortegiani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Leonardo Civita-Telles - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cagan Celik | - Leonardo Civita-Telles - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.09.21 2e ronde | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.21 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |