WEDSTRIJD
23.09.21 | 1e ronde | Henri Squire | Matvey Minin | 3-6, 6-3, 6-4 | M25 Pardubice | Clay |
STATISTIEKEN
Henri Squire | Matvey Minin | |
1e Service % | 51/83 (61%) | 57/89 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/51 (78%) | 39/57 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 18/32 (56%) |
Benutte Breakpoints | 2/9 (22%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/89 (36%) | 25/83 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 4 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Henri Squire | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Squire | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Squire | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Squire | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Squire | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Squire | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Squire | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Henri Squire | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Squire | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Squire | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Henri Squire vs. Matvey Minin - onderlinge wedstrijden
23.09.21 | 1e ronde | Henri Squire | Matvey Minin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Henri Squire form & Matvey Minin form
Henri Squire - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Alexander Blockx | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 5-3, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 7-63, 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 3-5, Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marius Copil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 3-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Matvey Minin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |