WEDSTRIJD
06.03.23 | Kwalif. | Hikaru Shiraishi | Jack Loge | 6-4, 6-0 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Hikaru Shiraishi | Jack Loge | |
1e Service % | 31/46 (67%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 15/26 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/15 (80%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 14/46 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hikaru Shiraishi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jack Loge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hikaru Shiraishi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jack Loge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Hikaru Shiraishi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jack Loge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hikaru Shiraishi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jack Loge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hikaru Shiraishi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jack Loge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Hikaru Shiraishi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jack Loge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hikaru Shiraishi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jack Loge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hikaru Shiraishi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Jack Loge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
16.11.04, 19 Jaar
16.11.04, 19 Jaar
Hikaru Shiraishi vs. Jack Loge - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | Kwalif. | Hikaru Shiraishi | Jack Loge | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Hikaru Shiraishi form & Jack Loge form
Hikaru Shiraishi - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yusuke Kusuhara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Sora Fukuda | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kaito Uesugi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Omar Jasika | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Sho Katayama | 3-6, 0-2, - Hikaru Shiraishi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 6-0, 1-0, Andre Ilagan - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Taiyo Yamanaka | 6-1, Taiyo Yamanaka - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jake Delaney | 3-6, 7-65, 6-70 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Scott Jones | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Jack Loge - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-2, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-4, 5-6, Enzo Wallart - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Federico Cina | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Michiel De Krom | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joris Moret | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Schmiedel | 6-3, Noah Schmiedel - scratch | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Oscar Lacides | 6-1, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Felix Mischker | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Tomas Lanik | 6-79, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 7-64, Aleksandre Bakshi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Maxence Rivet | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |