WEDSTRIJD
14.11.20 | Halve finale | Holger Rune | Thomas Laurent | 6-4, 6-0 | M15 Valldoreix | Clay |
STATISTIEKEN
Holger Rune | Thomas Laurent | |
1e Service % | 25/38 (66%) | 33/44 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 15/33 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 5/11 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/44 (55%) | 8/38 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Holger Rune | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Holger Rune | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Holger Rune | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Holger Rune | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Holger Rune vs. Thomas Laurent - onderlinge wedstrijden
14.11.20 | Halve finale | Holger Rune | Thomas Laurent | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay |
Holger Rune form & Thomas Laurent form
Holger Rune - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 4e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Milos Raonic | Milos Raonic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Casper Ruud | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 7-60 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Borna Coric | 3-6, 1-4, - Holger Rune - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Michael Mmoh | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 6-74, 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 4-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Grigor Dimitrov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Roman Safiullin | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. James Duckworth | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turin - I. hard | ||||
16.11.23 | vs. Jannik Sinner | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-1, Stefanos Tsitsipas - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-74, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Novak Djokovic | 5-7, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 3e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-1, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail |
Thomas Laurent - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - scratch | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
09.03.21 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
14.11.20 Halve finale | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.20 Kwartfinale | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.20 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.10.20 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.20 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.20 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |