WEDSTRIJD
09.09.21 | Kwartfinale | Hugo Gaston | Filip Misolic | 6-0, 2-6, 6-3 | Tulln Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Hugo Gaston | Filip Misolic | |
1e Service % | 39/70 (56%) | 31/66 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 17/31 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 27/70 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/136 (57%) | 58/136 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Filip Misolic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Gaston | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Gaston | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Filip Misolic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Gaston | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Filip Misolic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Hugo Gaston | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Filip Misolic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Hugo Gaston | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Filip Misolic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Hugo Gaston | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hugo Gaston | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hugo Gaston | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hugo Gaston | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Filip Misolic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hugo Gaston vs. Filip Misolic - onderlinge wedstrijden
09.09.21 | Kwartfinale | Hugo Gaston | Filip Misolic | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | Tulln Challenger | Clay |
Hugo Gaston form & Filip Misolic form
Hugo Gaston - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail |
Filip Misolic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |