WEDSTRIJD
13.03.23 | 1e ronde | Hugo Gaston | Gonzalo Lama | 6-1, 6-4 | Vina del | Clay |
STATISTIEKEN
Hugo Gaston | Gonzalo Lama | |
1e Service % | 25/48 (52%) | 43/54 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 25/43 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/54 (46%) | 12/48 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 10 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hugo Gaston | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 6-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Hugo Gaston | 0-0 | |
0-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hugo Gaston | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Gaston | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hugo Gaston vs. Gonzalo Lama - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | 1e ronde | Hugo Gaston | Gonzalo Lama | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Vina del | Clay |
Hugo Gaston form & Gonzalo Lama form
Hugo Gaston - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 5-7, 7-65, 7-611 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail |