WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Igor Sijsling | Boris Fassbender | 6-1, 6-3 | M25+H Plaisir | I. hard |
STATISTIEKEN
Igor Sijsling | Boris Fassbender | |
1e Service % | 32/54 (59%) | 29/53 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/32 (88%) | 19/29 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/22 (27%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/53 (53%) | 20/54 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 5 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Igor Sijsling | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Boris Fassbender | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Igor Sijsling | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Boris Fassbender | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Igor Sijsling | 3-1 | |
0-0, 15-30 | ||
4-1 | Boris Fassbender | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Sijsling | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Boris Fassbender | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
Igor Sijsling | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Boris Fassbender | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Igor Sijsling | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Boris Fassbender | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Igor Sijsling | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Boris Fassbender | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Boris Fassbender | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
20.03.98, 26 Jaar
17285 $
20.03.98, 26 Jaar
17285 $
Igor Sijsling vs. Boris Fassbender - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Igor Sijsling | Boris Fassbender | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M25+H Plaisir | I. hard |
Igor Sijsling form & Boris Fassbender form
Igor Sijsling - laatste wedstrijden
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
27.08.21 Halve finale | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 Kwartfinale | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.21 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
16.06.21 2e ronde | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.04.21 Kwalif. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.21 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.21 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail |
Boris Fassbender - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Kremer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. William Jucha | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alessio Basile | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 4-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charles Berna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Loris Pourroy | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Leigniel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Collin Altamirano | 2-6, 7-66, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
06.11.22 Finale | vs. Dan Added | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.22 Halve finale | vs. Lilian Marmousez | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.22 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Francois Musitelli | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail |