WEDSTRIJD
30.08.20 | Finale | Igor Sijsling | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-1 | M15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Igor Sijsling | Jacopo Berrettini | |
1e Service % | 17/35 (49%) | 22/43 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/17 (65%) | 9/22 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/18 (72%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 11/35 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Igor Sijsling | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Igor Sijsling | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Sijsling | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Igor Sijsling vs. Jacopo Berrettini - onderlinge wedstrijden
30.08.20 | Finale | Igor Sijsling | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Alkmaar | Clay |
Igor Sijsling form & Jacopo Berrettini form
Igor Sijsling - laatste wedstrijden
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
27.08.21 Halve finale | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 Kwartfinale | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.21 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Forli Challenger - Clay | ||||
16.06.21 2e ronde | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.04.21 Kwalif. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
02.04.21 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.21 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.21 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail |
Jacopo Berrettini - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.03.23 Kwalif. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |