WEDSTRIJD
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Igor Trunov | Tamerlan Evloev | 6-75, 6-3, 10-8 | M15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Igor Trunov | Tamerlan Evloev | |
1e Service % | 57/106 (54%) | 43/81 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 28/43 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/49 (47%) | 18/38 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/81 (43%) | 45/106 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Dubbele fouten | 11 | 1 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Igor Trunov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Igor Trunov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Igor Trunov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Igor Trunov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Igor Trunov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Igor Trunov | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Igor Trunov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Igor Trunov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Igor Trunov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Igor Trunov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Trunov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tamerlan Evloev | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
Russia
08.06.01, 22 Jaar
08.06.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
07.07.00, 23 Jaar
07.07.00, 23 Jaar
Igor Trunov vs. Tamerlan Evloev - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Igor Trunov | Tamerlan Evloev | 6-75, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Kazan | I. hard |
Igor Trunov form & Tamerlan Evloev form
Igor Trunov - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 7-66, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-4, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Colacioppo | 2-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Burnashov | 3-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Kaua Lorenzo Santos Gava | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Khurodze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Daniil Ostapenkov | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hassan Baroudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tamerlan Evloev - laatste wedstrijden
M15 Ust - Hard | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Khotchenkov | 7-65, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aristarkh Safonov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Myagkov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
24.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Orlov | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F18 - Clay | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Endrizzi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F17 - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Florentin Voinea | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Senchuk | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F2 - Hard | ||||
14.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F1 - Hard | ||||
06.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Hard | ||||
24.07.17 Kwalif. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Guryanov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
15.08.16 Kwalif. | vs. Ricardo Urzua-Rivera | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mihail Khaldeev | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Russia F1 - Clay | ||||
20.06.16 1e ronde | vs. Boris Pokotilov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Russia F1 - Clay | ||||
25.05.15 1e ronde | vs. Andrei Levine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F18 - Hard | ||||
04.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Polat Gulcur | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Hard | ||||
03.11.14 2e ronde van de kwal. | vs. Franko Miocic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |