WEDSTRIJD
02.09.21 | 2e ronde | Illya Beloborodko | Clement Tabur | 5-7, 6-3, 6-0 | M15 Chornomorsk | Clay |
STATISTIEKEN
Illya Beloborodko | Clement Tabur | |
1e Service % | 78/111 (70%) | 58/76 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/78 (59%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/33 (52%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/76 (49%) | 48/111 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/187 (53%) | 87/187 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Illya Beloborodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Illya Beloborodko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Illya Beloborodko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Beloborodko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Beloborodko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Illya Beloborodko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Illya Beloborodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Illya Beloborodko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Illya Beloborodko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Illya Beloborodko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Illya Beloborodko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Illya Beloborodko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Beloborodko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Beloborodko | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Beloborodko vs. Clement Tabur - onderlinge wedstrijden
02.09.21 | 2e ronde | Illya Beloborodko | Clement Tabur | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Chornomorsk | Clay |
Illya Beloborodko form & Clement Tabur form
Illya Beloborodko - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Robin Bertrand | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.24 Kwalif. | vs. Yann Marti | Yann Marti - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ludovico Vaccari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 3-0, Ilgiz Kamchibekov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Clement Tabur - laatste wedstrijden
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
08.04.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yibing Wu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |