WEDSTRIJD
07.04.21 | 2e ronde | Illya Beloborodko | Gijs Brouwer | - niet aangetreden | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Beloborodko vs. Gijs Brouwer - onderlinge wedstrijden
07.04.21 | 2e ronde | Illya Beloborodko | Gijs Brouwer | Gijs Brouwer - niet aangetreden | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Illya Beloborodko form & Gijs Brouwer form
Illya Beloborodko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Gijs Brouwer - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |