WEDSTRIJD
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Illya Beloborodko | Maik Steiner | 6-4, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Beloborodko vs. Maik Steiner - onderlinge wedstrijden
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Illya Beloborodko | Maik Steiner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Illya Beloborodko form & Maik Steiner form
Illya Beloborodko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Maik Steiner - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |