WEDSTRIJD
10.03.23 | Kwartfinale | Illya Marchenko | Gastao Elias | 6-74, 6-3, 6-0 | Puerto Vallarta | Hard |
STATISTIEKEN
Illya Marchenko | Gastao Elias | |
1e Service % | 54/89 (61%) | 52/97 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/54 (65%) | 36/52 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/35 (63%) | 17/45 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/97 (45%) | 32/89 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/186 (54%) | 85/186 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gastao Elias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Marchenko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Gastao Elias | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
(4) | Gastao Elias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-74 |
2 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
1-0 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gastao Elias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Marchenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Gastao Elias | |
Illya Marchenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gastao Elias | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Marchenko vs. Gastao Elias - onderlinge wedstrijden
10.03.23 | Kwartfinale | Illya Marchenko | Gastao Elias | 6-74, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Puerto Vallarta | Hard |
Illya Marchenko form & Gastao Elias form
Illya Marchenko - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |
Gastao Elias - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 7-64, 5-7, 4-3, Naoki Nakagawa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Hady Habib | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Steven Diez | 4-6, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanki Erel | 1-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 1-6, 0-2, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-4, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail |