WEDSTRIJD
22.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Lorenzo Giustino | 7-5, 7-62 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Illya Marchenko | Lorenzo Giustino | |
1e Service % | 42/71 (59%) | 51/88 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/42 (79%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/29 (55%) | 20/37 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/88 (38%) | 22/71 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/159 (52%) | 77/159 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Illya Marchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 4-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Illya Marchenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Marchenko vs. Lorenzo Giustino - onderlinge wedstrijden
04.11.23 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | Sofia | I. hard |
22.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Lorenzo Giustino | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | London | Grass |
12.02.21 | Kwartfinale | Illya Marchenko | Lorenzo Giustino | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Biella 1 | I. hard |
Illya Marchenko form & Lorenzo Giustino form
Illya Marchenko - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |
Lorenzo Giustino - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |