WEDSTRIJD
24.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Mats Rosenkranz | 6-74, 6-3, 6-3 | Hamburg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Illya Marchenko | Mats Rosenkranz | |
1e Service % | 60/96 (63%) | 74/105 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/60 (72%) | 51/74 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/36 (67%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/105 (40%) | 29/96 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/201 (54%) | 92/201 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 8 | 13 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Marchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Illya Marchenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Marchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Marchenko vs. Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden
24.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Mats Rosenkranz | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Hamburg Challenger | I. hard |
Illya Marchenko form & Mats Rosenkranz form
Illya Marchenko - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |