WEDSTRIJD
05.02.20 | 2e ronde | Ilya Ivashka | Stefano Travaglia | 7-65, 7-63 | Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Ilya Ivashka | Stefano Travaglia | |
1e Service % | 63/87 (72%) | 54/90 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/63 (78%) | 37/54 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 24/36 (67%) |
Benutte Breakpoints | 0/4 (0%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/90 (32%) | 25/87 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/177 (51%) | 86/177 (49%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 10 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilya Ivashka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilya Ivashka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
3-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Ivashka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Ilya Ivashka | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Ivashka | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Ivashka | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilya Ivashka vs. Stefano Travaglia - onderlinge wedstrijden
16.02.22 | 2e ronde | Ilya Ivashka | Stefano Travaglia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Marseille | I. hard |
05.02.20 | 2e ronde | Ilya Ivashka | Stefano Travaglia | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | Pune | Hard |
05.08.18 | Kwalif. | Ilya Ivashka | Stefano Travaglia | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | Toronto | Hard |
Ilya Ivashka form & Stefano Travaglia form
Ilya Ivashka - laatste wedstrijden
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
12.04.23 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Stefano Travaglia - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |