WEDSTRIJD
17.01.20 | Kwalif. | Ilya Ivashka | Zhe Li | 6-4, 6-3 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Ilya Ivashka | Zhe Li | |
1e Service % | 47/75 (63%) | 32/52 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/47 (66%) | 16/32 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/28 (43%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/52 (50%) | 32/75 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 8 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ilya Ivashka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilya Ivashka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilya Ivashka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilya Ivashka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilya Ivashka | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ilya Ivashka | 0-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Zhe Li | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ilya Ivashka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ilya Ivashka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilya Ivashka | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilya Ivashka vs. Zhe Li - onderlinge wedstrijden
17.01.20 | Kwalif. | Ilya Ivashka | Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Ilya Ivashka form & Zhe Li form
Ilya Ivashka - laatste wedstrijden
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 7-64, 3-6, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-4, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Pecotic | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Borna Gojo | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 4-6, 6-4, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Guido Pella | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
12.04.23 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-4, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Zhe Li - laatste wedstrijden
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail |