WEDSTRIJD
12.01.21 | Kwalif. | Imanol Lopez Morillo | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-2 | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Imanol Lopez Morillo vs. Peter Goldsteiner - onderlinge wedstrijden
12.01.21 | Kwalif. | Imanol Lopez Morillo | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Imanol Lopez Morillo form & Peter Goldsteiner form
Imanol Lopez Morillo - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Miguel Damas | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Duarte Vale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dan Added | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Rodrigo Fernandes | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 0-1, - Imanol Lopez Morillo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 7-5, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 7-61, Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Miguel Damas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 7-63, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Moroni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Peter Goldsteiner - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |