WEDSTRIJD
11.04.21 | Finale | Ivan Nedelko | Illya Beloborodko | 2-6, 7-5, 6-4 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Ivan Nedelko | Illya Beloborodko | |
1e Service % | 51/86 (59%) | 66/94 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 39/66 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 18/28 (64%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/94 (39%) | 32/86 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/180 (51%) | 89/180 (49%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ivan Nedelko | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ivan Nedelko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ivan Nedelko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ivan Nedelko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Ivan Nedelko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ivan Nedelko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ivan Nedelko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ivan Nedelko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ivan Nedelko | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Nedelko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Ivan Nedelko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Nedelko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ivan Nedelko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ivan Nedelko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ivan Nedelko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ivan Nedelko vs. Illya Beloborodko - onderlinge wedstrijden
11.04.21 | Finale | Ivan Nedelko | Illya Beloborodko | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Ivan Nedelko form & Illya Beloborodko form
Ivan Nedelko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Mellerio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mondini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 4-6, 6-4, 2-0, Evgeny Philippov - scratch | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Jeremy Jahn | - | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Charlie Camus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Taym Alazmeh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Amaury Raynel | - | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Raphael Collignon | 1-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Tibo Colson | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-4, - Ivan Nedelko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
05.06.22 Finale | vs. Karl Friberg | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.22 Halve finale | vs. Aleksi Lofman | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.06.22 Kwartfinale | vs. Eero Vasa | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Siim Troost | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail |
Illya Beloborodko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |