WEDSTRIJD
09.12.21 | 2e ronde | Jack Anthrop | Felix Corwin | 0-6, 6-4, 6-3 | M15 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
Jack Anthrop | Felix Corwin | |
1e Service % | 42/74 (57%) | 38/65 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/42 (57%) | 30/38 (79%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/32 (63%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/65 (34%) | 30/74 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/139 (47%) | 73/139 (53%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jack Anthrop | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jack Anthrop | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jack Anthrop | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jack Anthrop | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jack Anthrop | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jack Anthrop | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jack Anthrop | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jack Anthrop | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jack Anthrop | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jack Anthrop | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jack Anthrop | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jack Anthrop | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jack Anthrop vs. Felix Corwin - onderlinge wedstrijden
09.12.21 | 2e ronde | Jack Anthrop | Felix Corwin | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Santo | Hard |
Jack Anthrop form & Felix Corwin form
Jack Anthrop - laatste wedstrijden
M25 Columbus - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Radu Mihai Papoe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Jelani Sarr | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Jacob Brumm | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Floyd Angele | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Justin Roberts | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 2-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Edward Winter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
18.11.22 Kwartfinale | vs. John Mcnally | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Charlelie Cosnet | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Christian Lakoseljac | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Columbus 2 - I. hard | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Bernard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Edwardsville - Hard | ||||
29.07.22 Kwartfinale | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 5-2, Ethan Quinn - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Kyle Seelig | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Nishesh Basavareddy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ying-Ze Chen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Bjorn Swenson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Fountain - Hard | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Omni Kumar | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 South - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Felix Corwin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwartfinale | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 2e ronde | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adhithya Ganesan | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. William Grant | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail |