WEDSTRIJD
26.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Jack Gibbens | Lucca Pinto | 5-7, 6-3, 10-2 | M15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
23.06.97, 26 Jaar
23.06.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
04.03.03, 21 Jaar
04.03.03, 21 Jaar
Jack Gibbens vs. Lucca Pinto - onderlinge wedstrijden
26.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Jack Gibbens | Lucca Pinto | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Cancun | Hard |
Jack Gibbens form & Lucca Pinto form
Jack Gibbens - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.10.21 Kwalif. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Lucca Pinto - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tauheed Browning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Szilvassy | 7-64, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samat Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benoit Torcq | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Spadola | 6-76, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Benjamin Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Branc | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Riva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Labuckas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Jurriaan Bol | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Hongyu | 1-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 6-0, 3-0, Aleksei Mokrov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Fernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Barros Fernandes | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |