WEDSTRIJD
23.10.19 | 1e ronde | Jacopo Berrettini | Davud Amirov | 6-3, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Jacopo Berrettini | Davud Amirov | |
1e Service % | 25/42 (60%) | 27/51 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/25 (88%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 11/42 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jacopo Berrettini | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Jacopo Berrettini | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jacopo Berrettini | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Davud Amirov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jacopo Berrettini | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Davud Amirov | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacopo Berrettini | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Davud Amirov | |
0-0, 15-15 | ||
Jacopo Berrettini | 4-0 | |
0-0, 40-15 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
02.02.99, 25 Jaar
02.02.99, 25 Jaar
Jacopo Berrettini vs. Davud Amirov - onderlinge wedstrijden
23.10.19 | 1e ronde | Jacopo Berrettini | Davud Amirov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Jacopo Berrettini form & Davud Amirov form
Jacopo Berrettini - laatste wedstrijden
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | - | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail |
Davud Amirov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - scratch | wedstrijd detail |