WEDSTRIJD
09.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Jaime Caldes | Lluc Mir Anglada | 6-0, 6-1 | M15 Valldoreix | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
22.02.01, 23 Jaar
22.02.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
16.02.03, 21 Jaar
16.02.03, 21 Jaar
Jaime Caldes vs. Lluc Mir Anglada - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Jaime Caldes | Lluc Mir Anglada | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay |
Jaime Caldes form & Lluc Mir Anglada form
Jaime Caldes - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Mishkin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, - Jaime Caldes - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, - Jaime Caldes - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-1, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Plans | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Alonso | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Luis Francisco | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Giacomo Revelli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-77, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Alonso | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
01.06.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 Kwalif. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 1-0, Ivan Kazakov - scratch | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Lluc Mir Anglada - laatste wedstrijden
M15 Torello - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Mora | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Legout | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Portugal | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-3, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Musialek | 1-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 1e ronde | vs. Mick Veldheer | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |