Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
15.01.04, 20 Jaar
15.01.04, 20 Jaar
Jakub Mensik vs. Jan Kobierski - onderlinge wedstrijden
22.01.22 | 1e ronde | Jakub Mensik | Jan Kobierski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Jakub Mensik form & Jan Kobierski form
Jakub Mensik - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-77, 0-1, - Jakub Mensik - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Borna Coric | 4-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Karen Khachanov | 6-712, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Gael Monfils | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Andrey Rublev | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Andy Murray | 7-66, 6-73, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Halve finale | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 2-1, Marco Trungelliti - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 7-69, 1-6, 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Harold Mayot | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Alexander Ritschard | Alexander Ritschard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 7-62, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Max Dahlin | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Jan Kobierski - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 7-69, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Ivan Gretskiy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 1-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-60, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hadzhymyrat Charyyev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Toby Martin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Erik Arutiunian | 0-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timothy Gray | 0-1, - Jan Kobierski - scratch | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seydina Andre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |