WEDSTRIJD
11.03.21 | 2e ronde | Jakub Paul | Arthur Reymond | 4-6, 6-4, 6-3 | M25 Trimbach | Carpet |
STATISTIEKEN
Jakub Paul | Arthur Reymond | |
1e Service % | 79/133 (59%) | 47/85 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 55/79 (70%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/54 (39%) | 18/38 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 3/19 (16%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/85 (41%) | 57/133 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 111/218 (51%) | 107/218 (49%) |
Dubbele fouten | 9 | 1 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jakub Paul | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jakub Paul | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jakub Paul | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jakub Paul | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jakub Paul | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jakub Paul | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jakub Paul | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jakub Paul | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arthur Reymond | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jakub Paul vs. Arthur Reymond - onderlinge wedstrijden
27.06.22 | Kwalif. | Jakub Paul | Arthur Reymond | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Troyes Challenger | Clay |
11.03.21 | 2e ronde | Jakub Paul | Arthur Reymond | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Trimbach | Carpet |
Jakub Paul form & Arthur Reymond form
Jakub Paul - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 1-6, 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Vincent Marysko | 2-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.03.24 2e ronde | vs. Thomas Deschamps | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Cina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Jadoun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-2, 3-0, Alexander Donski - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Adit Sinha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Vit Kalina | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Etienne Donnet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Arthur Reymond - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |