Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Alexandr Binda/Matvey Minin 08.04.2021

Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Alexandr Binda/Matvey Minin 08.04.2021 - M15 St. Petersburg - confrontatie

WEDSTRIJD

08.04.21KwartfinaleJakub Paul/Yannik Steinegger Alexandr Binda/Matvey Minin 6-0, 6-2 Russia M15 St. I. hard

STATISTIEKEN

6-2

Jakub Paul
Switzerland
22.03.99, 22 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
22.09.01, 19 Jaar







Alexandr Binda
Yannik Steinegger
Switzerland
11.09.00, 20 Jaar




Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt

Russia
28.06.01, 19 Jaar




Matvey Minin
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Jakub Paul/Yannik Steinegger vs. Alexandr Binda/Matvey Minin - onderlinge wedstrijden

08.04.21KwartfinaleJakub Paul/Yannik SteineggerAlexandr Binda/Matvey Minin6-0, 6-2 wedstrijd detailRussia M15 St. I. hard

Jakub Paul/Yannik Steinegger - laatste wedstrijden

Russia M15 St. - I. hard
16.04.21
Halve finale
vs. Alexander Cozbinov/Simon Freund6-4, 3-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
15.04.21
Kwartfinale
vs. Martin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka6-3, 4-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
14.04.21
1e ronde
vs. Mikhail Balmashev/Kirill Saplin6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Russia M15 St. - I. hard
09.04.21
Halve finale
vs. Alexander Cozbinov/Simon Freund6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
08.04.21
Kwartfinale
vs. Alexandr Binda/Matvey Minin6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
07.04.21
1e ronde
vs. Tuna Altuna/Konstantin Kravchuk3-6, 6-3, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Switzerland M25 Biel - I. hard
04.04.21
Finale
vs. Alexander Erler/Maximilian Neuchrist3-6, 6-4, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
03.04.21
Halve finale
vs. Jiri Lehecka/Michael Vrbensky7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
02.04.21
Kwartfinale
vs. Leandro Riedi/Dominic Stephan Stricker Leandro Riedi/Dominic Stephan Stricker/Matvey Minin - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
31.03.21
1e ronde
vs. Mirko Martinez/Johan Nikles6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Switzerland M25 Trimbach - Carpet
13.03.21
Finale
vs. Elmar Ejupovic/Alexander Erler6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
12.03.21
Halve finale
vs. Mika Brunold/Jan Sebesta6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.03.21
Kwartfinale
vs. Mischa Lanz/Jonas Schaer4-6, 6-4, 10-5 overwinningwedstrijd detail
10.03.21
1e ronde
vs. Lewie Lane/Marvin Moeller7-5, 6-75, 11-9 overwinningwedstrijd detail
France M15 Grenoble - I. hard
12.02.21
Finale
vs. Luca Castelnuovo/Dominic Stephan Stricker7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.02.21
Halve finale
vs. Lucas Poullain/Vincent Stouff6-1, 1-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
10.02.21
Kwartfinale
vs. Dan Added/Martin Breysach7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.02.21
1e ronde
vs. Theo Arribage/Maxence Broville7-67, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Portugal M15 Loule - Hard
10.03.20
1e ronde
vs. Carlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Portugal M15 Faro - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. Francisco Cabral/Luis Faria0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Oberhaching - I. hard
19.02.20
1e ronde
vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France M15 Grenoble - I. hard
12.02.20
Kwartfinale
vs. Lucas Poullain/Clement Tabur7-61, 2-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Simon Reveniau/Arthur Reymond4-6, 6-1, 11-9 overwinningwedstrijd detail
France M15 Villers - I. hard
11.11.19
Finale
vs. Sebastien Boltz/Arthur Bouquier4-6, 6-4, 13-11 overwinningwedstrijd detail
11.11.19
1e ronde
vs. Quentin Robert (1994)/Hugo Schott6-4, 6-75, 10-6 overwinningwedstrijd detail
11.11.19
Kwartfinale
vs. Adan Freire Da Silva/Nathan Freire Da Silva6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.11.19
Halve finale
vs. Luca Gelhardt/Niklas Schell6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Estonia M15 Parnu - I. hard
28.10.19
1e ronde
vs. Lasse Muscheites/Stefan Seifert5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Bad - Carpet
07.10.19
Kwartfinale
vs. Daniel Altmaier/Jan Choinski6-2, 5-7, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
07.10.19
1e ronde
vs. Amadatus Admiraal/Bernardo Pereira Oliveira6-2, 7-61 overwinningwedstrijd detail

Alexandr Binda/Matvey Minin - laatste wedstrijden

Russia M15 St. - I. hard
08.04.21
Kwartfinale
vs. Jakub Paul/Yannik Steinegger0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.04.21
1e ronde
vs. Vladimir Ivanov/Maxim Ratniuk4-6, 7-5, 10-5 overwinningwedstrijd detail
<