WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Jakub Wojcik | Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 7-5 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
USA
10.12.97, 26 Jaar
10.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jakub Wojcik vs. Vladimir Uzhylovsky - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Jakub Wojcik | Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Jakub Wojcik form & Vladimir Uzhylovsky form
Jakub Wojcik - laatste wedstrijden
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 0-1, - Jakub Wojcik - scratch | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Sander Jong | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Stijn Paardekooper | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron James Williams | 7-68, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Johann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Escher | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Riccardo Chessari | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Marko Mesarovic | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Bergeron | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Alexander Henry Visser | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe-Elliott Spencer Bigonesse | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Dickerson | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Lucas Bouquet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Irwanto | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Elijah Strode | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 4-6, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Obrad Markovski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |