James Davis vs. Victor Kuznetsov 11.12.2022

James Davis vs. Victor Kuznetsov 11.12.2022 - M15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

11.12.221e ronde van de kwal.James Davis Victor Kuznetsov 6-2, 6-2 Egypt M15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

6-2

James Davis
United Kingdom
10.12.98, 25 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
21.03.05, 19 Jaar







Victor Kuznetsov
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

James Davis vs. Victor Kuznetsov - onderlinge wedstrijden

11.12.221e ronde van de kwal.James DavisVictor Kuznetsov6-2, 6-2 wedstrijd detailEgypt M15 Sharm Hard

James Davis form & Victor Kuznetsov form

James Davis - laatste wedstrijden

Tunisia M15 Monastir - Hard
07.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Mikhail Gorokhov4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Torello - Hard
05.03.24
Kwalif.
vs. Ignasi Forcano5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Max Solano Fons6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
03.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Ander Tarrio Ponte6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Villena - Hard
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Alejandro Melero Kretzer5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom Glasgow Challenger - I. hard
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Harry Wendelken5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
France M15 Veigy - Carpet
28.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Lorenzo Vatteroni6-3, 4-6, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom M25 Sunderland - I. hard
16.01.24
1e ronde
vs. Marcello Serafini3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
15.01.24
Kwalif.
vs. Finn Bass4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
14.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Liam Hignett4-6, 6-1, 10-8 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom M25 Loughborough - I. hard
07.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Mark Whitehouse6-73, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
15.11.23
1e ronde
vs. Ofek Shimanov2-6, 0-1, - James Davis - scratchnederlaagwedstrijd detail
15.11.23
Kwalif.
vs. Simon Freund6-4, 5-7, 10-7 overwinningwedstrijd detail
13.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Evangelos Kypriotis6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Vladimir Holban6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom M25 Sunderland - I. hard
31.10.23
1e ronde
vs. Tibo Colson4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom M25 Glasgow - I. hard
25.10.23
1e ronde
vs. Milos Karol2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.23
Kwalif.
vs. Nicolas Rosenzweig3-6, 6-2, 10-3 overwinningwedstrijd detail
USA M15 Ithaca - I. hard
03.10.23
Kwalif.
vs. Aurel Ciocanu2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
02.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Noah Eisenberg6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
France M15 Forbach - Carpet
24.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Loan Lestir7-63, 3-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Sweden M15 Danderyd - I. hard
21.09.23
2e ronde
vs. Tibo Colson2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.09.23
1e ronde
vs. Michael Shaw6-2, 7-63 overwinningwedstrijd detail
19.09.23
Kwalif.
vs. Fabian Hansch Mauritzson6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
18.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Johan Claesson6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Hungary M15 Budapest - Hard
06.09.23
1e ronde
vs. Matthew Summers3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Hungary M15 Budapest - Hard
28.08.23
Kwalif.
vs. Lior Goldenberg5-7, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Adam Jilly6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Izrael M25 Herzlia - Hard
10.08.23
2e ronde
vs. Orel Kimhi4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
09.08.23
1e ronde
vs. Boris Pokotilov6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail

Victor Kuznetsov - laatste wedstrijden

Turkey M15 Antalya - Clay
12.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Matteo De Vincentis4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
05.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Kaya Arinc3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M25 Monastir - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Marcel Politowicz0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M25 Monastir - Hard
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Oskar Grzegorzewski6-76, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M25 Monastir - Hard
12.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Philip Henning2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M15 Telavi - Clay
22.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Gheorghe Claudiu Schinteie2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M25 Telavi - Clay
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Dennis Dragomirov2-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M25 Telavi - Clay
09.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Oskar Oliver Stuchlik2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M25 Sabadell - Clay
24.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani4-6, 6-1, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Daniele Rapagnetta6-72, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
04.09.23
Kwalif.
vs. Cheraag Bajwa6-2, 0-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
03.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Matteo Fondriest4-6, 6-4, 10-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
30.08.23
1e ronde
vs. Leopold Zima1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
20.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Edouard Villoslada6-2, 4-6, 3-10 nederlaagwedstrijd detail
China M15 Shanghai - Hard
10.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Natthasith Kunsuwan4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Zi Hui Chen5-7, 6-4, 10-2 overwinningwedstrijd detail
China M15 Tianjin - Hard
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jiayang Dong1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
19.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Nikola Basic1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Julian Desousa6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. James Davis2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M25 Tbilisi - Hard
07.08.22
1e ronde van de kwal.
vs. Daniil Piatrouski4-6, 7-5, 10-6 overwinningwedstrijd detail
07.08.22
2e ronde van de kwal.
vs. Ilia Simakin1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia M25 Tbilisi - Hard
01.08.22
Kwalif.
vs. Maksim Shin4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
31.07.22
1e ronde van de kwal.
vs. Enes Donmezer3-6, 6-2, 11-9 overwinningwedstrijd detail
31.07.22
2e ronde van de kwal.
vs. Baran Cengiz7-5, 5-7, 10-6 overwinningwedstrijd detail
<