WEDSTRIJD
17.04.17 | 2e ronde van de kwal. | James Frawley | Andrey Chepelev | 6-3, 7-61 | Turkey F15 | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
James Frawley vs. Andrey Chepelev - onderlinge wedstrijden
17.04.17 | 2e ronde van de kwal. | James Frawley | Andrey Chepelev | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | Turkey F15 | Clay |
James Frawley form & Andrey Chepelev form
James Frawley - laatste wedstrijden
M25 Mungia - Clay | ||||
22.06.22 2e ronde | vs. Simon Carr | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Martin Breysach | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Alex Martinez | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Charlie Camus | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Westling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isac Stroemberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Dragoni | 0-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wetzlar - Clay | ||||
07.08.19 2e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Tim Handel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Brussels - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-2, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Valentin Guenther | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Bastien Presuhn | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Kevin King | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Solanki | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |