WEDSTRIJD
16.08.20 | 1e ronde | James Ward | Daniel Cox | 2-6, 6-3, 10-8 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
James Ward | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Daniel Cox | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
James Ward | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Daniel Cox | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
James Ward | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-4 | Daniel Cox | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
James Ward | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
2-5 | Daniel Cox | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
2-6 |
2 | ||
James Ward | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel Cox | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
James Ward | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Daniel Cox | |
0-0, 0-30 | ||
James Ward | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
3-2 | Daniel Cox | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
James Ward | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Daniel Cox | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
James Ward | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Daniel Cox | |
0-0 | ||
James Ward | 1-0 | |
2-0 | Daniel Cox | |
James Ward | 3-1 | |
4-2 | Daniel Cox | |
James Ward | 6-2 | |
6-4 | Daniel Cox | |
James Ward | 8-4 | |
8-5 | Daniel Cox | |
James Ward | 9-6 | |
9-8 | Daniel Cox | |
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
James Ward vs. Daniel Cox - onderlinge wedstrijden
16.08.20 | 1e ronde | James Ward | Daniel Cox | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
30.08.11 | 1e ronde | James Ward | Daniel Cox | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard |
06.06.11 | 1e ronde | James Ward | Daniel Cox | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | London | Grass |
28.04.08 | 2e ronde | James Ward | Daniel Cox | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Great Britain | Clay |
James Ward form & Daniel Cox form
James Ward - laatste wedstrijden
Atlanta - Hard | ||||
25.07.21 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cary Challenger - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
13.06.21 Kwalif. | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Nottingham 1 - Grass | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin King | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Daniel Cox | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Henry Patten | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Luke Johnson | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Arthur Fery | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Julian Cash | 6-78, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
28.06.20 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Andy Murray | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
04.03.20 2e ronde | vs. Paolo Lorenzi | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.02.20 2e ronde | vs. Jeff Wolf | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde | vs. Jordi Arconada | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
26.01.20 Finale | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.20 Halve finale | vs. Danilo Petrovic | 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.20 3e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.20 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail |
Daniel Cox - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Henry Searle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jerome Kym | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 0-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Henry Searle | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. James Mackinlay | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 7-60, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Jack Pinnington Jones | 7-63, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |