WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Jamie Krattiger | Timmy Karpinski | 6-4, 6-3 | M25 Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
18.09.01, 22 Jaar
18.09.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
04.02.01, 23 Jaar
04.02.01, 23 Jaar
Jamie Krattiger vs. Timmy Karpinski - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Jamie Krattiger | Timmy Karpinski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Canberra | Clay |
19.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Jamie Krattiger | Timmy Karpinski | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Swan | Grass |
Jamie Krattiger form & Timmy Karpinski form
Jamie Krattiger - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Timothy Gray | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Charlie Pade | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew William Donald | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Consonni | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theertha Shashank Macherla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enmanuel Munoz | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Bojarski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Krolikowski | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Adam Panaras | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Dean Thurner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Vidal Iglesias | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Timmy Karpinski - laatste wedstrijden
M25 Mildura - Grass | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Patton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Bianchet | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diordan Macababbad | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Bianchet | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tom Evans | 2-6, 1-2, - Timmy Karpinski - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Chen-Yu Lu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | Ethan Cook - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Scheers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Roberts | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Charlie Pade | 7-62, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Correa | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenta Nakamura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Vujic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Dheeraj Kodancha | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 6-76, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audric Madyapanna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Pacey | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Burnie - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-66, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail |