WEDSTRIJD
10.10.19 | 2e ronde | Jan Choinski | Ondrej Krstev | 6-4, 6-3 | M15 Bad | Carpet |
STATISTIEKEN
Jan Choinski | Ondrej Krstev | |
1e Service % | 37/54 (69%) | 43/62 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/37 (86%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/17 (18%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/62 (48%) | 19/54 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0 | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jan Choinski | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Jan Choinski | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 4-4 | |
5-4 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ondrej Krstev | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Jan Choinski | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jan Choinski vs. Ondrej Krstev - onderlinge wedstrijden
10.10.19 | 2e ronde | Jan Choinski | Ondrej Krstev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Bad | Carpet |
Jan Choinski form & Ondrej Krstev form
Jan Choinski - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ondrej Krstev - laatste wedstrijden
M15 Litija - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 Kwalif. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |