WEDSTRIJD
13.10.19 | Finale | Jan Choinski | Stefan Seifert | 6-3, 6-1 | M15 Bad | Carpet |
STATISTIEKEN
Jan Choinski | Stefan Seifert | |
1e Service % | 44/56 (79%) | 36/50 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/44 (66%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/50 (52%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Stefan Seifert | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
3-2 | Stefan Seifert | |
Jan Choinski | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Stefan Seifert | |
Jan Choinski | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jan Choinski vs. Stefan Seifert - onderlinge wedstrijden
13.10.19 | Finale | Jan Choinski | Stefan Seifert | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Bad | Carpet |
Jan Choinski form & Stefan Seifert form
Jan Choinski - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Stefan Seifert - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.06.20 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.20 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
13.10.19 Finale | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.19 Halve finale | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |