WEDSTRIJD
05.12.19 | 2e ronde | Jan Choinski | Toby Alex Kodat | 6-1, 6-0 | M15 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
Jan Choinski | Toby Alex Kodat | |
1e Service % | 38/55 (69%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/51 (61%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Toby Alex Kodat | |
0-0 | ||
Jan Choinski | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Toby Alex Kodat | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jan Choinski vs. Toby Alex Kodat - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 2e ronde | Jan Choinski | Toby Alex Kodat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Santo | Hard |
Jan Choinski form & Toby Alex Kodat form
Jan Choinski - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Toby Alex Kodat - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |