WEDSTRIJD
25.05.22 | 1e ronde | Jasza Szajrych | Mert Naci Turker | 6-3, 7-65 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Jasza Szajrych | Mert Naci Turker | |
1e Service % | 36/80 (45%) | 42/79 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/44 (55%) | 19/37 (51%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/79 (48%) | 33/80 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jasza Szajrych | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jasza Szajrych | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jasza Szajrych | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jasza Szajrych | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasza Szajrych | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasza Szajrych | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jasza Szajrych | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jasza Szajrych | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jasza Szajrych | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jasza Szajrych | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasza Szajrych | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Mert Naci Turker | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
16.08.98, 25 Jaar
32505 $
Jasza Szajrych vs. Mert Naci Turker - onderlinge wedstrijden
25.05.22 | 1e ronde | Jasza Szajrych | Mert Naci Turker | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Jasza Szajrych form & Mert Naci Turker form
Jasza Szajrych - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail |
Mert Naci Turker - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |