WEDSTRIJD
28.07.21 | 1e ronde | Javier Barranco Cosano | Pablo Llamas Ruiz | 6-1, 7-61 | M25 Denia | Clay |
STATISTIEKEN
Javier Barranco Cosano | Pablo Llamas Ruiz | |
1e Service % | 36/72 (50%) | 41/59 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/36 (47%) | 3/18 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/59 (61%) | 31/72 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/131 (59%) | 54/131 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Javier Barranco Cosano | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Javier Barranco Cosano | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Javier Barranco Cosano | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Javier Barranco Cosano | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Javier Barranco Cosano vs. Pablo Llamas Ruiz - onderlinge wedstrijden
28.07.21 | 1e ronde | Javier Barranco Cosano | Pablo Llamas Ruiz | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay |
Javier Barranco Cosano form & Pablo Llamas Ruiz form
Javier Barranco Cosano - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-5, Enrico Dalla Valle - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, Ivan Marrero Curbelo - scratch | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |