WEDSTRIJD
20.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Jeff Wolf | Egor Gerasimov | 6-3, 6-1 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Jeff Wolf | Egor Gerasimov | |
1e Service % | 21/45 (47%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 13/27 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/24 (75%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/40 (53%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jeff Wolf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jeff Wolf | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jeff Wolf | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jeff Wolf | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jeff Wolf | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jeff Wolf | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jeff Wolf | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jeff Wolf | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jeff Wolf vs. Egor Gerasimov - onderlinge wedstrijden
20.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Jeff Wolf | Egor Gerasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Jeff Wolf form & Egor Gerasimov form
Jeff Wolf - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliot Spizzirri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-2, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 2-6, 3-6, 0-3, - Jeff Wolf - scratch | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Kwalif. | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 2-0, Bernabe Zapata Miralles - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Laslo Djere | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
11.10.23 4e ronde | vs. Ugo Humbert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 3e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-3, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Max Purcell | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 5-7, 5-7, 7-65, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 3e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |