WEDSTRIJD
27.05.21 | 2e ronde | Jelle Sels | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-3 | M25 Kiseljak | Clay |
STATISTIEKEN
Jelle Sels | Gorazd Srbljak | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 14/29 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/47 (57%) | 13/45 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jelle Sels | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jelle Sels | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelle Sels | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jelle Sels | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jelle Sels | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jelle Sels | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jelle Sels | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jelle Sels | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jelle Sels vs. Gorazd Srbljak - onderlinge wedstrijden
27.05.21 | 2e ronde | Jelle Sels | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Kiseljak | Clay |
Jelle Sels form & Gorazd Srbljak form
Jelle Sels - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Jaime Faria | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Karue Sell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 0-2, - Jelle Sels - scratch | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Weber | 7-62, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 7-69, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Orel Kimhi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Karan Singh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Thijmen Loof | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 0-4, - Jelle Sels - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Gorazd Srbljak - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | wedstrijd detail |