WEDSTRIJD
18.06.21 | Halve finale | Jesper De Jong | Mirza Basic | 6-4, 7-63 | Almaty 2 | Clay |
STATISTIEKEN
Jesper De Jong | Mirza Basic | |
1e Service % | 48/78 (62%) | 40/77 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 17/37 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/77 (45%) | 32/78 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 9 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jesper De Jong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Jesper De Jong | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesper De Jong | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jesper De Jong | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jesper De Jong | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesper De Jong | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jesper De Jong | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesper De Jong vs. Mirza Basic - onderlinge wedstrijden
18.06.21 | Halve finale | Jesper De Jong | Mirza Basic | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Almaty 2 | Clay |
Jesper De Jong form & Mirza Basic form
Jesper De Jong - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - scratch | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.05.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |