WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 6-4, 4-6, 10-5 | M15 Ostrava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.05.99, 24 Jaar
21.05.99, 24 Jaar
Jiri Barnat vs. Dominique Graf - onderlinge wedstrijden
10.05.22 | Kwalif. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | M25 Prague | Clay |
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Ostrava | I. hard |
20.05.18 | 2e ronde van de kwal. | Dominique Graf | Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Czech Republic | Clay |
Jiri Barnat form & Dominique Graf form
Jiri Barnat - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Dominique Graf - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail |