WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Cizek | Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 7-5 | M25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
21.08.05, 18 Jaar
21.08.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
17.04.00, 24 Jaar
17.04.00, 24 Jaar
Jiri Cizek vs. Nikita Alosha Ushakov - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Jiri Cizek | Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Palmanova | Clay |
Jiri Cizek form & Nikita Alosha Ushakov form
Jiri Cizek - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pengyu Lu | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 5-7, - Jiri Cizek - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Garcian | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Hornung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Filip Apltauer | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-3, 1-1, Ivo Vercik - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Mark Havlicek | 1-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Soukup | 5-7, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Homola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Shunsuke Wakita | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Carlos Parker | 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sergeyev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Fennis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kalina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Nikita Alosha Ushakov - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |